Zasady przygotowania projektu i wniosku o dofinansowanie z UE - bezpłatne szkolenie

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Częstochowie zaprasza na szkolenie pt. „Zasady przygotowania projektu i wniosku o dofinansowanie z EFS w ramach RPO WSL 2014-2020”. Szkolenie skierowane jest do potencjalnych Beneficjentów/Projektodawców, którzy zamierzają aplikować o środki z EFS w ramach RPO WSL 2014-2020.

Termin i miejsce szkolenia: 10 listopada 2015 r.

Miejsce: Starostwo Powiatowe w Myszkowie, ul. Kazimierza Pułaskiego 6, 42-300 Myszków; Sala Sesyjna.

Porządek:
Rejestracja uczestników: 8.00-8.30
Szkolenie: 8.30-15.30

Tematyka szkolenia:
1. Warsztaty sporządzania projektu (problemy, cele, działania, rezultaty).
2. Równość szans w projekcie współfinansowanym ze środków EFS w ramach RPO WSL 2014 -2010.
3. Kwalifikowalność wydatków w projekcie współfinansowanym ze środków EFS;
4. Zasady przygotowania wniosku o dofinansowanie projektu w ramach RPO WSL 2014-2020.
5. Tworzenie i składanie wniosku o dofinansowanie, prezentacja Lokalnego Systemu Informatycznego (LSI).

Zasady rekrutacji:
Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na następujący adres mailowy:
lpiczestochowa@arr.czestochowa.pl

Warunkiem uczestnictwa będzie otrzymanie potwierdzenia o zakwalifikowaniu drogą e-mail.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc o zakwalifikowaniu na szkolenie decydować będzie kolejność zgłoszeń. Prosimy również o zgłaszanie maksymalnie 2 osób z jednej instytucji.

W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby niepełnosprawne prosimy o podanie zakresu koniecznych udogodnień, które ewentualnie moglibyśmy zapewnić.

Szkolenie jest bezpłatne.

Kontakt:
lpiczestochowa@arr.czestochowa.pl ; lub tel. 34/3605687, 34/3245075.

PAŹ