Weir Gabbioneta dla dzieci

Weir Gabbioneta dla dzieci

Mikołajkowy prezent otrzymały dzieci ze szkoły w Mrzygłodzie w postaci bezpiecznego, profesjonalnego i kolorowego placu zabaw. Sponsorem  jest włoska firma Weir Gabbioneta, która ma swoją siedzibę na terenie naszego miasta. Dzieci przedszkolne w ciepły, muzyczny sposób podziękowała darczyńcom.

- To już kolejny prezent, jaki nasze dzieci otrzymują od Państwa firmy. Instrumenty muzyczne, które w ubiegłym roku przekazaliście naszej Szkole Muzycznej, a teraz ten plac zabaw to dary, które dla naszych młodych mieszkańców mają bardzo duże znaczenie.  Dla mnie jako burmistrza są dowodem, że Myszków jest równie ważny dla Państwa - mówił burmistrz Włodzimierz Żak składając podziękowania na ręce Pana Igora Zanini'ego - dyrektora zakładu firmy Weir Gabbioneta.

GRU