Do "kiosku" po pracę

Do "kiosku" po pracę

Poszukiwanie pracy to często długotrwały i trudny proces. Obecnie można go uprościć i po pracę wybrać się do kiosku. Mówiąc ściślej chodzi o „Kioski z pracą”, czyli o miejskie, publiczne stanowiska komputerowe, które dotychczas służyły głównie do informowania o aktualnościach i sprawach dotyczących miasta czy powiatu. Od niedawna można tam też w łatwy sposób poszukać zatrudnienia.

W „Kiosku z pracą” przedstawione są oferty pracy z okolicy i nie tylko. Jeżeli któraś z nich wyda się nam interesująca, możemy się do niej zgłosić, pozostawiając swój numer telefonu. Wówczas skontaktuje się z nami konsultant do spraw zatrudnienia, który przeprowadzi krótką, niestresującą rozmowę rekrutacyjną.

„Kioski z pracą” to projekt firmy Loyd S.A., która we współpracy z burmistrzem Myszkowa Włodzimierzem Żakiem, uruchomiła aplikację na stanowiskach komputerowych w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, Miejskim Domu Kultury oraz Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej.

„Kioski z pracą” to specjalnie przygotowany przez Loyd S.A. program instalowany na ogólnodostępnych miejskich urządzeniach informacyjnych. Dzięki „Kioskom z pracą” osoby szukające zatrudnienia będą mogły zapoznać się z aktywnymi ofertami pracy z regionu, z Polski oraz z zagranicy. Obsługa oprogramowania jest bardzo prosta i intuicyjna, nie sprawi kłopotów osobom nieznającym specyfiki pracy z komputerem.

GRU