Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Mikołajkowo na Trasach Zdrowia

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Mikołajkowo na Trasach Zdrowia

W dniu 13.12.2015 r. (niedziela) odbyło się ostatnie spotkanie biegowe w tym roku w ramach akcji PZU Trasy Zdrowia pn: „Bieg Mikołajkowy”. Start imprezy zaplanowany był na godz. 10:00 na Kompleksie Sportowym „Dotyk Jury”.

Pomimo wietrznej i mokrej pogody na starcie stanęło 50 zawodników oraz zawodniczek, którzy mieli możliwość pokonania 1, 2 lub 3 pętli na trasie biegu (jedna pętla liczyła 3 km). Wśród startujących oczywiście nie mogło zabraknąć Burmistrza Miasta Myszkowa Włodzimierza Żaka.Dla osób startujących na koniec zawodów rozlosowano nagrody, które ufundowali: Przystań Leśniów - Państwo Anita i Roman Garncarz, p. Robert Tuora – Pizzeria Capri, p. Marek Ferdynand - Firma Fobos (myjnia samochodowa), MOSiR Myszków - wejściówki na zajęcia sportowe (zajęcia bokserskie, gimnastyka dla kobiet aerobic lub pilates, wzięcie udziału w treningu personalnym/indywidualnym na siłowni). Wodę dla uczestników na każdym biegu zapewniała firma „Jurajska”.

Podsumowaniem całej imprezy biegowej było rozlosowanie nagrody głównej w postaci laptopa, spośród uczestników, którzy przynajmniej trzy razy (na cztery biegi rozgrywane w tym roku w ramach PZU Tras Zdrowia) brali brał udział w edycji biegu. ??ącznie do rywalizacji podliczając wszystkie cztery edycje przystąpiło ok. 200 zawodników oraz zawodniczek. Patrząc przez pryzmat dobrej frekwencji organizatorzy postanowili w 2016 r. kontynuować akcję biegania raz w miesiącu, która będzie odbywała się w podobnej formule z podziałem na edycję wiosenną (styczeń-maj) oraz edycję jesienną (sierpień-grudzień). Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz sponsorom za udział w tym roku i zapraszamy wszystkich zainteresowanych do startów w 2016 roku. 

15

GRU

2015

2629

razy

czytano

1069/2758

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.