Budżet w 100% na TAK

Budżet w 100% na TAK

Jednomyślnie, zagłosowali radni Rady Miasta za przygotowanym przez burmistrza Włodzimierza Żaka i służby finansowe budżetem na 2016 r.

29 grudnia odbyła się sesja budżetowa, na której również została uchwalona Wieloletnia Prognoza Finansowa Gminy Myszków na lata 2016-2031. Po pracowitym 2015 roku, w którym zrealizowane zostały inwestycje na ok. 16 mln zł.  kolejny rok jawi się jako jeszcze bardziej pracowity.

W budżecie na 2016 r. zostały zawarte inwestycje na ok. 28 mln zł. Wśród zadań na 2016 rok m. in. znalazły się: termomodernizacje Miejskiego Domu Kultury, SP Nr 4 na Ciszówce, ZSP Nr 4 w Mrzygłodzie,  SP Nr 6 na Nowej Wsi, dalsza rewitalizacja terenu na Pohulance - Dotyk Jury, budowa  parku street workut przy ZSP Nr 3, budowa mieszkań socjalnych, budowa windy w ZSP Nr 5, modernizacja oświetlenia na oświetlenie efektywnie energetyczne na terenie miasta, budowa instalacji solarnych i ogniw fotowoltaicznych, remonty i budowa dróg gminnych.

To tylko niektóre z zadań, jakie planowane są w ramach jednogłośnie uchwalonego budżetu na rok 2016.

GRU