Promotor Myszkowa 2015

Promotor Myszkowa 2015

22 stycznia w Miejskim Domu Kultury odbyła się już XI Gala Promotor Myszkowa. Oprawą  tegorocznej edycji była baśń, światło i muzyka. Podobnie jak w latach ubiegłych Promotora Myszkowa prowadzili Burmistrz Miasta Włodzimierz Żak i Katarzyna Miklas. Całości dopełniła orkiestra Myszkovia Band

Wśród gości zaproszonych był prof. Jerzy Buzek, Posłanka na Sejm RP Halina Rozpondek, wicewojewoda Mariusz Trepka, starosta Dariusz Lasecki, radni powiatowi i miejscy na czele z przewodniczącymi, przedstawiciele zaprzyjaźnionych instytucji, byli samorządowcy oraz beneficjenci wieczoru, czyli ludzie biznesu, kultury, sportu przedstawiciele stowarzyszeń.

Statuetkami Promotor Myszkowa i dyplomami w poszczególnych kategoriach zostali uhonorowani:

Duże i średnie przedsiębiorstwo
–  statuetkę otrzymała firma Z.P.U.H. Henitom. Kapituła nie przyznała wyróżnień w tej kategorii

Małe i mikro przedsiębiorstwo – statuetkę otrzymała rodzinna firma Foto Bożek, a wyróżnienie Cech Rzemiosł Różnych oraz  firma „Zbyszek” Pan Zbigniew Zaremba

Kulturaw tej kategorii z kolei przyznano tylko dwie statuetki,  bez wyróżnień, dla Orkiestry OSP Mrzygłód oraz dla Zespołu Folklorystycznego Jurajskie Igraszki.

Sport - w kategorii „Sport” statuetkę otrzymała biegaczka Pani Ewa Kuzior, a wyróżnienie MKS Myszków.

Entuzjasta Myszkowski –  tytułem tym uhonorowano Panią Beatę Jakubiec-Bartnik, która tytuł zadedykowała swojemu zmarłemu tacie, znanemu społecznikowi Januszowi Jakubcowi. Wyróżnienie w tej kategorii otrzymali Panowie Marian Tylkowski i Wacław Gabryś.

Mecenas Sportu  -  tytuł ten przypadł w tym roku Panu Rafałowi Kołakowskiemu za budowę boiska sportowego w Mrzygłodzie.

Przyjaciel Miasta -  tytułem tym Kapituła uhonorowała prof. Jerzego Buzka.

Gali dopełnił energetyczny koncert orkiestry Myszkovia Band i Kasi Moś

XI Gala "Promotor Myszkowa 2015" - 22.01.2016 r. (Ilość zdjęć w galerii: 58)

STY