Dzień Babci i Dziadka w "Bajce"

Dzień Babci i Dziadka w "Bajce"

Już od początku stycznia maluchy z Przedszkola nr 1 „ Bajka” w Myszkowie bardzo intensywnie przygotowywały się do obchodów uroczystości z okazji „Dnia Babci i Dziadka”.

Jako pierwsze swoich dostojnych gości witały dzieci z młodszych grup, które oprócz układów tanecznych wyrecytowały wiersze i zaśpiewały piosenki. Starsze grupy przygotowały specjalnie dla Babć i Dziadków inscenizacje bajek „Kopciuszek”, „Śpiąca Królewna” oraz „Ambaras w bajkowym lesie”. Podczas występów na niejednej buzi miłych gości pojawiły się łzy radości i wzruszenia.

Zacni goście po raz kolejny mogli usłyszeć, jak przez wnuków są uwielbiani, że „Babcia i Dziadek znana to para, przez wszystkie dzieci bardzo kochana….” oraz, że „Babcia przytuli, pocieszy, a Dziadek znajdzie radę na wszystkie troski i kłopoty...” Występy dzieci we wszystkich grupach kończyły się uroczystym odśpiewaniem tradycyjnych 100 lat.

Wszyscy przybyli goście zostali obdarowani przygotowanymi przez dzieci upominkami i laurkami oraz zostali zaproszeni do wspólnej zabawy. Była to jedyna i niepowtarzalna w roku okazja do miłego spędzenia czasu w przedszkolu razem ze swoim ukochanym wnukiem czy wnuczką.

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Nr 1 (Ilość zdjęć w galerii: 20)

STY