"I Bieg Po Zdrowie" edycji wiosennej za nami

"I Bieg Po Zdrowie" edycji wiosennej za nami

31 stycznia na Kompleksie Sportowym "Dotyk Jury" odbył się "I Cykl Biegów po Zdrowie" edycji wiosennej. O godzinie 10:00 dyrektor MOSiR Myszków Piotr Wysocki przywitał wszystkich i otworzył imprezę biegową. Startujący mogli pokonać 1, 2 lub 3 pętle (jedna pętla liczyła 3 km). Ideą co miesięcznych biegów w Myszkowie jest przyciągnięcie jak największej liczby osób lubiących aktywność fizyczną, w wyniku czego na trasie można było zobaczyć najmłodszych biegaczy ze swoimi rodzicami, młodzież, osoby dorosłe oraz grupy uprawiające nordic walking.

Po zakończonych zmaganiach na trasie biegu uczestnicy mogli ogrzać swoje organizmy przy ciepłej herbacie oraz przy ognisku, które zostało rozpalone na terenie kompleksu. Podsumowaniem całej imprezy biegowej było rozlosowanie nagrody głównej w postaci odkurzacza oraz dodatkowo innych talonów ufundowanych przez sponsorów m. in.: p. Marek Ferdynand- Firma Fobos (myjnia samochodowa), wejściówki na basen lub siłownię w MOSiR Myszków, wejściówki na Dzień Kobiet w MDK, talony na posiłek w KMK Bistro (w MOSiR Myszków).

W losowaniu brali udział wszyscy uczestnicy biegu, którzy przed startem wypełnili oświadczenie w biurze zawodów. Głównym organizatorem  „Biegów po Zdrowie” jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Myszkowie.

Zapraszamy wszystkich na kolejne biegi, które odbędą się w terminach:
II Bieg - 28.02.2016 r.,
III Bieg - 20.03.2016 r.,
IV Bieg - 24.04.2016 r.,
V Bieg - 29.05.2016 r.

ZAWODNICY STARTUJĄCY MINIMALNIE W CZTERECH BIEGACH BIORĄ UDZIA?? W LOSOWANIU ATRAKCYJNEJ NAGRODY G??ÓWNEJ – TELEWIZORA !!!

Osoby do kontaktu:
Piotr Wysocki 531-066-999, Marek Woliński 696-928-811