Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Laureaci "Rodzina Źródłem Pokoju dla Ludzkości" nagrodzeni

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Laureaci "Rodzina Źródłem Pokoju dla Ludzkości" nagrodzeni

Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego i Plastycznego, który został zorganizowany przez Gminę Myszków przy współpracy z Sanktuarium Matki Bożej Patronki Rodzin w Leśniowie pod hasłem „Rodzina Źródłem Pokoju dla Ludzkości”, odbyło się 19 października br.

Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej a wręczenie nagród  nastąpiło na deskach Miejskiego Domu Kultury, gdzie mogliśmy oglądać wspaniały program artystyczny wykonany przez uczniów Zespołu Szkół Publicznych nr 3 pod kierunkiem Pani Renaty Cholewki. 

Kolejnym punktem uroczystości było ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród przez Poseł na Sejm RP Jadwigę Wiśniewską, Wicemarszałka Województwa Śląskiego Mariusza Kleszczewskiego, Radnego Sejmiku Województwa Śląskiego Andrzeja Hutnika, Ojca Przeora Zakonu Ojców Paulinów w Leśniowie Zbigniewa Ptaka oraz Burmistrza Miasta Myszkowa Janusza Romaniuka. Na koniec odbyły się uroczyste prezentacje nagrodzonych utworów przez laureatów konkursu, które dostarczyły wielu wzruszeń.

Podczas uroczystości była również prezentacja publikacji „Rodzina źródłem pokoju dla ludzkości”, która jest podsumowaniem konkursu poświęconego rodzinie na szczeblu szkół podstawowych i gimnazjów zrealizowana przez Gmina Myszków jako zadanie publiczne Województwa Śląskiego w dziedzinie edukacji w roku 2008, współfinansowana z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego.

23

WRZ

2014

2375

razy

czytano

1597/2707

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.