Bokserska sobota w Myszkowie

Bokserska sobota w Myszkowie

13 lutego w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Myszkowie odbyły się zawody bokserskie pn.„Sobota Bokserska”. W zawodach wzięło udział łącznie 88 zawodników oraz zawodniczek z klubów województwa śląskiego oraz z terenu całej Polski.

O godzinie 12:00 wszystkich uczestników sobotniej gali przywitał prezes LKS Myszków Dariusz Typel, a zawody oficjalnie otworzył Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak. Przed rozpoczęciem walk minutą ciszy uczczono pamięć zmarłego byłego prezesa LKS Myszków Włodzimierza Rzetelskiego. Walki odbywały się w kategoriach: młodzieżowców, juniorów, kadetów. Na zakończenie każdego pojedynku zawodnicy otrzymywali medale oraz dyplomy, które wręczał m. in. Marian Kasprzyk, mistrz olimpijki z Tokio z 1964 r. oraz brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Rzymie z 1960 r.

W turnieju wystąpiło 9 reprezentantów naszego miasta reprezentujących klub LKS Myszków, pod okiem trenera Krzysztofa Szota. Z ośmiu pojedynków nasi zawodnicy wychodzili zwycięsko. Turniej ogólnie stał na wysokim poziomie sportowym a także organizacyjnym. Obsadę sędziowską całego turnieju tworzyli sędziowie ze Śląskiego Związku Bokserskiego.

Kadra LKS Myszków:
Mikołaj Aleksandrowicz, Michał Szot, Aron Taraszczuk, Mateusz Niepsuj, Radosław Kręski, Dawid Zamora, Adrian Góral, Oskar Matera, Bartosz Majer.
Trener: Krzysztof Szot.

Bokserska sobota w Myszkowie - 13.02.2016 r. (Ilość zdjęć w galerii: 10)

LUT