II Bieg po Zdrowie

W dniu wczorajszym na Kompleksie Sportowym „Dotyk Jury” oraz PZU Trasach Zdrowia odbył się "II Bieg po Zdrowie" edycji wiosennej (styczeń – maj). O godzinie 10:00 nastąpił start i uczestnicy mogli pokonać 1, 2 lub 3 pętle (jedna pętla liczyła 3 km). Nie liczyły się zajęte miejsca, ponieważ ideą cyklów comiesięcznych biegów w Myszkowie jest przyciągnięcie jak największej liczby osób lubiących aktywność fizyczną.

Przed rozpoczęciem biegu wszystkich uczestników przywitał Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak. Po zakończonych zmaganiach na trasie biegu uczestnicy mogli ogrzać swoje organizmy przy ciepłej herbacie przygotowanej przez organizatora – MOSiR Myszków. Podsumowaniem całej imprezy biegowej było rozlosowanie nagrody głównej w postaci żelazka oraz dodatkowo innych talonów ufundowanych przez sponsorów. W losowaniu brali udział wszyscy uczestnicy biegu, którzy przed startem wypełnili oświadczenie w biurze zawodów.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Myszkowie zaprasza na kolejne "Biegi po Zdrowie". Najbliższy odbędzie się 20 marca o godzinie 10:00 na kompleksie rekreacyjnym "Dotyk Jury" oraz PZU Trasach Zdrowia.

Zapraszamy również na XXXVII Międzynarodowy Bieg V Stawów, który odbędzie się 12 czerwca br. (zapisy elektornicznie trwają do 8 czerwca br.) oraz 19 czerwca na Duathlon (3 km bieg + 10 km rower + 3 km bieg). Zapisy oraz Regulaminy dostępne są na stronie www.mosirmyszkow.pl.

Osoby do kontaktu: Piotr Wysocki 531-066-999, Marek Woliński 696-928-811

II Bieg po Zdrowie - edycja wiosenna - 28.02.2016 r. (Ilość zdjęć w galerii: 10)

LUT