Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Myszków "Gminą na 5!"

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Myszków "Gminą na 5!"

W miniony piątek, 22 kwietnia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, podczas Forum Gmin na 5! przedstawiono wyniki Raportu 2015/2016 „Gmina na piątkę! Dobre praktyki w obsłudze przedsiębiorców”. 

Spośród 656 gmin, które zostały poddane badaniu, tylko 18 otrzymało tytuł "Gmina na 5!". W wąskim gronie laureatów, na wysokim 9. miejscu znalazł się Myszków. Nagrodę z rąk władz uczelni odebrał Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak

Badanie przeprowadzone zostało w celu oceny jakości elektronicznej obsługi interesanta przez urzędy gmin w Polsce. Główną grupą interesantów, na obsłudze których skupione zostało badanie, byli potencjalni przedsiębiorcy i inwestorzy. Jednakże obejmowało ono również większy zakres obsługi elektronicznej ze strony poszczególnych urzędów, a powiązany z szerzej pojętym aspektem społeczno-ekonomicznym funkcjonowania badanych jednostek samorządu terytorialnego.Do badania zostały wytypowane gminy najbardziej atrakcyjne inwestycyjnie w Polsce, w oparciu o opracowany przez Instytut Przedsiębiorstwa Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie ranking Potencjalnej Atrakcyjności Inwestycyjnej dla Gospodarki Narodowej – PAI. Spośród wszystkich gmin poddanych klasyfikacji w ramach rankingu PAI, do badania „Gmina na 5!” zostały wybrane gminy, które dostały najwyższe klasy potencjalnej atrakcyjności inwestycyjnej, tj. klasy A oraz B. ??ącznie próba badawcza liczyła 656 gminy, co stanowi około 26% łącznej liczby 2478 gmin w Polsce.

Lista tegorocznych lauteratów oraz Raport 2015/2016 "Gmina na piątkę! Dobre praktyki w obsłudze przedsiębiorców". 

26

KWI

2016

5239

razy

czytano

1008/2762

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.