Po raz czwarty pobiegli "po zdrowie"

Po raz czwarty pobiegli "po zdrowie"

24 kwietnia na Kompleksie Sportowym "Dotyk Jury" odbył się "IV Bieg po Zdrowie" edycji wiosennej. O godzinie 18:00 nastąpił start i uczestnicy mogli pokonać 1, 2 lub 3 pętle (jedna pętla liczyła 3 km). Zajęte miejsca nie miały znaczenia, gdyż ideą comiesięcznych biegów w Myszkowie jest przyciągnięcie jak największej liczby osób lubiących aktywność fizyczną.

Wsród uczestników biegu znalazł się również Burmistrza Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak.

Podsumowaniem całej imprezy biegowej było rozlosowanie nagrody głównej w postaci ekspresu do kawy oraz dodatkowo nagród ufundowanych przez sponsorów m. in. talonów na darmowe mycie samochodu, wejściówki na basen lub siłownię w MOSiR Myszków, talonów na posiłek w nowym lokalu w MOSiR Myszków czy teżindywidualne lekcje pływania. W losowaniu brali udział wszyscy uczestnicy biegu, którzy przed startem wypełnili oświadczenie w biurze zawodów.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Myszkowie zaprasza na ostatni "V Bieg po Zdrowie" edycji wiosennej, który odbędzie się 29 maja o godzinie 10:00, również na "Dotyku Jury" i PZU Trasach Zdrowia.

Przypominamy o czerwcowych imprezach biegowych, które odbędą się w Myszkowie tj.:

12 CZERWCA – XXXVII MI??DZYNARODOWY BIEG V STAWÓW (zapisy drogą elektroniczną trwają do 8 czerwca)

19 CZERWCA – DUATHLON (3 km bieg + 10 km rower + 3 km bieg)

Zapisy oraz Regulaminy dostępne są na stronie www.mosirmyszkow.pl

Osoby do kontaktu: Piotr Wysocki 531-066-999, Marek Woliński 696-928-811.

IV Bieg Po Zdrowie - edycja wiosenna - 24.04.2016 r. (Ilość zdjęć w galerii: 6)