Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

MOSiR Myszków w kampanii sportowej "Polska goni Europę"

Filtrowanie aktualności

data od

data do

MOSiR Myszków w kampanii sportowej "Polska goni Europę"

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Myszkowie po sukcesie w organizowaniu zajęć sportowo-rekreacyjnych na PZU Trasach Zdrowia, gdzie został doceniony przez Fundacje V 4Sport z Warszawy w postaci podarowania sprzętu sportowego, przystępuje do kolejnej ogólnoeuropejskiej kampanii Move Week, której celem jest organizowanie wydarzeń promujących zdrowie i aktywność fizyczną wśród mieszkańców danego miasta.

W dniach 23-29 maja w całej Polsce odbywać się będzie Tydzień Ruchu. Będzie on początkiem całej kampanii sportowej pod hasłem "Polska Goni Europę", która będzie trwała do 11 listopada. Wszystko po to, by okazji do ruszania się i aktywności było jak najwięcej przez cały rok. Tydzień Ruchu będzie zatem wstępem do zabawy, która potrwa wiele miesięcy.

MOSiR Myszków zgłosił w wyznaczonym terminie imprezę rekreacyjno-biegową (29.05.2016 r.) "Bieg po Zdrowie", która odbywa się cyklicznie w ostatnią niedzielę każdego miesiąca na terenie Kompleksu Sportowego "Dotyk Jury". Tak naprawdę ten projekt skierowany jest do wszystkich mieszkańców miasta Myszków, więc każdy mieszkaniec może zgłosić swój pomysł na zorganizowanie lokalnej imprezy sportowej. Wszystkie pomysły oraz inicjatywy będą mile widziane i po akceptacji będą umieszczane w kalendarzu wydarzeń na stronie organizatora kampanii:

http://poland.moveweek.eu/events/

www.polskagonieurope.pl 

Koordyantorem całej akcji w naszym mieście jest pracownik MOSiR Myszków, Referent ds.Sportu Marek Woliński, 696-928-811, mosir_1@interia.pl, marek1989@poczta.onet.pl. 

05

MAJ

2016

2816

razy

czytano

1004/2763

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.