CIL zaprasza na szkolenie dla NGO

CIL zaprasza na szkolenie dla NGO

Fundacja Centrum Inicjatyw Lokalnych zaprasza przedstawicieli i wolontariuszy organizacji pozarządowych z terenu powiatu zawierciańskiego i myszkowskiego do udziału w bezpłatnych szkoleniach:

- Księgowość w NGO - zasady prowadzenia księgowości w NGO, w szczególności w projektach finansowanych z środków zewnętrznych, najczęściej popełniane błędy w projektach, zakładowy plan kont, polityka rachunkowości, obieg dokumentów księgowych.

Szkolenie odbędzie się 23 czerwca 2016 r. w godzinach 13:00-19:00 w Zawierciu. Szkolenie przewidziano dla 12 osób, rekrutacja trwa do 21 czerwca br.

- Zasady pisania wniosków o dofinansowanie – logika projektowa, zasady tworzenia projektów, prawidłowe stworzenie problematyki projektu, odpowiednie formułowanie celów projektu i określenie rezultatów i sposób ich weryfikacji, konstruowanie budżetu projektu. Szkolenie dwudniowe prowadzone będzie w formie warsztatów.

Szkolenie odbędzie się  30 czerwca - 1 lipca 2016 r. w godzinach 13:00-19:00 w Zawierciu. Szkolenie przewidziano dla 12 osób, rekrutacja trwa do 28 czerwca br.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji oraz formularz rekrutacyjny znajdują się na stronie internetowej

Ponadto informujemy iż Fundacja Centrum Inicjatyw lokalnych prowadzi bezpłatne doradztwo
w zakresie przygotowywania wniosków o dofinansowanie, realizacji, rozliczania i sprawozdawczości projektów finansowanych z środków zewnętrznych.

Dodatkowych informacji udziela Pan Bartosz Lachór, e-mail: lachor@cil.org.pl, tel. 32 67 020 14. lub stacjonarnie w biurze Fundacji Centrum Inicjatyw Lokalnych przy ul. Senatorskiej 14 w Zawierciu.

CZE