Burmistrz pogratulował najlepszym uczniom

Burmistrz pogratulował najlepszym uczniom

Tradycją stały się spotkania Burmistrza Miasta z uczniami szkół podstawowych i gimnazjów, które są podsumowaniem roku szkolnego. Również w tym roku szkolnym takie spotkanie miało miejsce.

Na spotkanie z burmistrzem Włodzimierzem Żakiem przybyli przedstawiciele uczniów poszczególnych szkół i dyrektorzy. Młodzi ludzie, którzy byli obecni na spotkaniu, to wyróżniający się w nauce uczniowie, laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych, artystycznych i sportowych.

Uczniowie otrzymali z rąk burmistrza podziękowania i drobne upominki. Gospodarz miasta gratulował dzieciom osiągnięć oraz wspaniałej promocji szkół i naszego miasta. Burmistrz podziękował za trudy roku szkolnego dyrektorom szkół, a za ich pośrednictwem wszystkim nauczycielom miasta Myszkowa.

Uczniowie zaproszeni na spotkanie:
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. A. Mickiewicza: Jakub Morawiec - kl. VI, Mateusz Furman - kl. II
Szkoła Podstawowa Nr 2: Daria Rapczon - kl. II,  Laura Pąpka - kl. V
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. T. Kościuszki: Paulina Dąbek - kl. VI, Michał Pyrgiel - kl. VI, Zuzanna Białas - kl. VI
Szkoła Podstawowa Nr 4: Maciej Buła - kl. VI
Szkoła Podstawowa Nr 5 im. H. Sienkiewicza: Emilia Sonsala - kl. VI, Jakub Uzar - kl. VI, Anastazja Pawlak - kl. VI, Wiktoria Chmielińska - kl. VI
Szkoła Podstawowa Nr 6: Szymon Frączek - kl. VI
Szkoła Podstawowa Nr 7 im. J. Brzechwy: Oliwia Kucharczyk - kl. VI
Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Noblistów Polskich:  Aleksandra ??ubianka - kl. VI, Adam Moczulski - kl. VI
Szkoła Muzyczna I Stopnia: Julia Woszczyk – klasa fletu poprzecznego
Ponadgimnazjalna Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy: ??ukasz Kuziorowicz - kl. II
Gimnazjum Nr 1 im. M. Kopernika: Lena Kaźmierczak - kl. II, Wiktor Kruczek - kl. III
Gimnazjum Nr 2: Karolina Lis - kl. III, Piotr Ucieklak - kl. III
Gimnazjum Nr 3 im. C.K. Norwida: Karol Knysak - kl. III, Michał Machura - kl. III, Kacper Jakóbczyk - kl. III, Joanna Spik - kl. III
Gimnazjum Nr 4 im. Noblistów Polskich: Maria Buła - kl. III, Weronika Motylewska - kl. III
Gimnazjum Nr 5 im. R. Schumana: Julia Mike - kl. II,  ??ukasz Mazanek - kl. III, Aleksandra Faryś - kl. II, Maja Nowak - kl. II, Aleksandra Maszczyk - kl. III, Igor Radosz - kl. III, Maciej Pilarski - kl. III

Gratulujemy uczniom i ich rodzicom! Dziękujemy dyrektorom, nauczycielom oraz pracownikom  administracji i obsługi szkół! Miłego, wakacyjnego odpoczynku.

Spotkanie burmistrza z najlepszymi uczniami - 21.06.2016 r. (Ilość zdjęć w galerii: 40)

CZE