Nowe nawierzchnie i remonty na miejskich drogach

Nowe nawierzchnie i remonty na miejskich drogach

Cały czas trwają remonty dróg gminnych. Ich znaczna część ma już nowe nawierzchnie, na dalszy ciąg remontów czekają kolejne.

Drogi gruntowe
Płyty typu JOMB położyliśmy na ulicach: Wiśniowa, Kasztanowa, Gospodarcza i Żeromskiego. Trwają procedury na ulicy Sikorka.

Mechaniczne profilowanie wraz z zagęszczeniem wykonaliśmy na ulicach: Ceramiczna (na odcinku od ul. Słowackiego do ul. Jana Pawła II), Nierada ( od ul. Koronacyjnej do drogi powiatowej), Wesołej, Klonowej i Sadowej.

Ręczne uzupełnianie ubytków wraz z mechanicznym zagęszczeniem na drogach gruntowych wykonaliśmy na ulicach: Młyńskiej, Małej Szpitalnej, Parkowej, Kowalskiej, Rymarskiej, Murarskiej, Szewskiej, Podgórnej, Gołębiej, Szewskiej, Pszennej, Ziemniaczanej, Buraczanej, Chmielnej, Gryczanej, Lnianej, UrodzajniejDorodnej.

Drogi o nawierzchni bitumicznej
Nowe nawierzchnie asfaltowe zyskały ulice: Osińska Góra, Grzybowa, Czarnieckiego, Słowackiego, Graniczna, Szeroka. Do wykonania zostały pobocza, ewentualna regulacja zjazdów na posesje, ułożenie nawierzchni na skrzyżowaniach oraz prace porządkowe i wykończeniowe.
Ponadto na wszystkich, bitumicznych drogach gminnych uzupełnianie ubytków.

Remonty nawierzchni dróg gminnych - kliknij tutaj.

LIP