Światowe Dni Młodzieży na Dotyku Jury

Światowe Dni Młodzieży na Dotyku Jury

Od środy w naszym mieście, w ramach Światowych Dni Młodzieży przebywają młodzi ludzie z Francji, Szwecji i USA.  „Ciepło i serdecznie witam Was w naszym mieście. Wiem, że będzie Wam tu dobrze bo Myszków to gościnne miasto. Mam nadzieję, że pobyt u nas zachęci Was do odwiedzenia Myszkowa ponownie. Życzę radosnych i dobrych Dni Młodzieży w Polsce” - mówił gospodarz imprezy, Burmistrz Miasta Włodzimierz Żak, witając gości w czwartek na Dotyku Jury.

MOSiR przygotował dla zebranych tenis stołowy, ziemny, piłkę plażową i koszykówkę - konkurencje, w których zmagali się zarówno goście jak i gospodarze. Chwilę odpoczynku przyniósł zebranym, przygotowany przez  MDK, koncert w wykonaniu Jurajskich Igraszek i Orkiestry Młodzieżowej MDK. Całości dopełnił obiad w postaci smacznego grilla, przygotowanego przez Hotel Orle Gniazdo w Hucisku. Słodki deser w postaci drożdżówek ufundowała Piekarnia Brell. Organizatorem imprezy przy pomocy MOSiR-u i MDK był Referat Promocji, Kultury i Sportu UM.

ŚDM Dotyk Jury (Ilość zdjęć w galerii: 59)

LIP