Kolejne place zabaw otwarte!

Kolejne place zabaw otwarte!

Stowarzyszenie Actus z Będusza oraz radny Dominik Lech na uroczystość otwarcie placu zabaw zaprosili mieszkańców dzielnicy, Burmistrza Miasta Włodzimierza Żaka, oraz proboszcza tamtejszej parafii ks. Adama Mikosia, który poświęcił nowopowstały obiekt. Najliczniejszą grupę stanowiły jednak dzieci, które dokonały praktycznego odbioru wszystkich urządzeń. Praktyczny, wesoły, ale przede wszystkim bezpieczny plac zabaw powstał w ramach budżetu partycypacyjnego.

Tego samego dnia, w sobotę 20 sierpnia, na uroczystość otwarcia mieszkańców ul. Spółdzielczej zaprosiła radna RM Halina Skorek–Kawka oraz burmistrz Włodzimierz Żak. Obecni byli również radni Iwona Skotniczna oraz Wiesław Niedzielski. Obiekt święcił proboszcz parafii ks. Jarosław Koczur, a pokaz sprawnościowy na powietrznej siłowni wykonała myszkowska grupa  Street Workout.  Przy muzyce w wykonaniu Wiesława Niedzielskiego, do późnego wieczora, bawiły się całe rodziny.

- Godzinę temu wspólnie z mieszkańcami Będusza otwierałem tamtejszy plac zabaw, teraz otwieramy plac zabaw na Państwa osiedlu. W ciągu ostatnich lat przybyło nam miejsc w mieście, które służyć mają naszym najmłodszym mieszkańcom. Lecz o te obiekty musimy zadbać wspólnymi siłami. Niech będą to rodzinne place zabaw, ale niech służą przede wszystkim naszym najmłodszym- mówił burmistrz Włodzimierz Żak

Otwarcie placu zabaw przy ul. Spółdzielczej - 20.08.2016 r. (Ilość zdjęć w galerii: 28)

Otwarcie placu zabaw w Myszkowie-Będuszu - 20.08.2016 r. (Ilość zdjęć w galerii: 23)

SIE