Scena "zdobyta"

Kompleks sportowo-rekreacyjny na Dotyku Jury wzbogacił się o nowy obiekt jakim jest profesjonalna, duże scena z dwiema garderobami  wraz z  zapleczem sanitarnym.

27 sierpnia w niedzielny ciepły wieczór odbył się koncert otwarcia sceny, w wykonaniu Kameralnej Orkiestry AUKSO z Tychów i naszej Młodzieżowej Orkiestry MDK.
- Witam Państwa na pierwszym koncercie otwierającym scenę na Dotyku Jury. Wierzę, że  ku zadowoleniu Państwa będziemy na niej gościć sławne i renomowane zespoły -  mówił Burmistrz Miasta Włodzimierz Żak otwierając koncert.

Również w ostatni weekend, już po raz szósty, gościliśmy sławnych karykaturzystów. Imprezę parę lat temu zapoczątkował nasz rodzimy karykaturzysta Wiesław Lipecki. W tym roku ludzi „ciętej kreski” gościliśmy nie tylko z kraju, ale i z Czech, Ukrainy i Niemiec. Dodatkową atrakcją sobotniego koncertu była możliwość pozowania i otrzymania bezcennego wizerunku. Zaś Stowarzyszenie ACTUS wszystkim chętnym i zainteresowanym prezentowało zasady pierwszej pomocy. Również podczas koncertu można było zapoznać się z nowo powstałą fundacją poMOCNA. Jej twórczynie  Nina Millard i Magdalena Zaczkowska rozdawały ulotki i odpowiadały na pytania. Wszystkich zainteresowanych fundacją odsyłamy na stronę www.pomocna.org.

Otwarcie sceny plenerowej na "Dotyku Jury" - 27.08.2016 r. (Ilość zdjęć w galerii: 30)

SIE