"Lato z MOSiR-em" - komunikat końcowy

"Lato z MOSiR-em" - komunikat końcowy

W ostatnim tygodniu wakacji na Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym „Dotyk Jury” odbyły się zawody sportowe podsumowujące „Lato z MOSiR Myszków 2016 r.” Rozegrano turnieje w piłkę nożną, tenisa stołowego oraz koszykówkę.

Najlepsze zespoły oraz zawodnicy na zakończenie rozgrywek otrzymali medale, oraz upominki od sponsorów tegorocznych akcji firm „Sokpol” Sp. z o.o. oraz „Jurajska” Sp. z o.o. w Myszkowie.

W sierpniu  r. dzieci i młodzież z terenu miasta Myszkowa mogła korzystać z pływalni za kwotę promocyjną 2,00 zł. ??ącznie z promocji skorzystało 776 osób.

Poniżej przedstawiamy wyniki z przeprowadzonych turniejów:

TURNIEJ PI??KI NOŻNEJ
1. A.C NEDERLAND - Kacper Duchnowski, Igor Sychowicz, Kacper Kostrzewa, Kacper Niedzielski, Jakub Soswa, Jakub Świeboda.
2. BORUSSIA DORTMUND - Bruno Lamch, Hubert Bożym, Gerard Lamch, Jakub Smuga, Kacper Dąbrowski, Kamil Błaszczyk, Alan Zych.
3. F.C WIDELCE - Wojciech Kozak, Marcin Stankowski, Tomasz Wielak, Adrian Hodak, Kamil Skupień, Jakub Karkowski, Hubert Machelski, Bartosz Wawryło, Emil Bojda.
4. SZARPIĄCE BRĄZY - Adrian Matras, Adam Pompa, Dominik Bialik, Piotr Poznański, Mateusz Synowiec, Radosław Kołodziejczyk.
5. JAB??KA DANUTY - Norbert Gołdyn, Kacper Szczepańczyk, Damian Torbus, Jakub ??apaj, Daniel ??apaj, Kornel Liszczyk, Dawid Uchnast.
6. MYSZKÓW CENTRUM - Adam Błachowicz, Filip Siurda, Adam Koścień, Maciej Bielawski, Karol Skała, Daniel Chwalba, Filip Stelmach.
7. PACZKA GWOŻDZI - Dominik Skwara, Bartosz Nowak, Tymoteusz Wyporski, Filip Wyporski, Mateusz Piotrowski, Mikołaj Urbańczyk, Bartosz Ptak, Paweł Jaszczołt.
8. ŚLĄSK ŚWIATOWIT - Bartek Klauza, Dominik Ligus, Kacper Widera, Bartosz Szczepańczyk, Mateusz Sojda, Karol Gradzik, Mateusz Zimny.

TURNIEJ KOSZYKÓWKI
1. KOLOROWE BAŻANTY – Mateusz Chachulski, Radosław Mazur, Bartosz Strzelczyk, Adam Maszczyk.
2. DRUŻYNA WIELKIEGO KSI??CIA DAWIDA LORENCKIEGO – Dawid Lorencki, Patryk Radosz, Krystian Urbańczyk, Alan Gnoliński.
3. ZALEWAJADZE – Kacper Konopka, Karol Paczkowski, Jakub Górniak, Michał Jeziorek

TURNIEJ TENISA STO??OWEGO
1. Rafał Rasztabiga, 2. Norbert Gołdyn, 3. Kacper Widera, 4. Bartłomiej Klauza, 5. Karol Pędoła, 6. Bartosz Szczepańczyk, 7. Karol Gradzik, 8. Dominik Załuski