Pan Korek i Inauguracja

Pan Korek i Inauguracja

To już kolejny akademicki rok Uniwersytetu Dziecięcego w Myszkowie. Wspólnie z Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej i pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta  przybliżamy najmłodszym mieszkańcom Myszkowa zagadnienia z różnych dziedzin nauki.

W obecności rodziców, najbliższych, zastępcy Burmistrza Miasta Myszkowa Iwony Franelak,  Indeksy słuchaczom pierwszego roku, wręczali Burmistrz Miasta Włodzimierz Żak i Prodziekan ds. Kształcenia Ustawicznego mgr Dominik Penar.

- Życzę Wam wielu nowych doświadczeń. Wiedza sprawia, że  czujemy swoją wartość, życzę Wam radości z czerpania wiedzy - mówił burmistrz inaugurując wspólnie z Prodziekanem nowy rok akademickiWykład inauguracyjny pt. „Kuchenne rewolucje, czyli fizyka w kuchni” w wybuchowy sposób poprowadziła ekipa Pana Korka.

W tym roku zajęcia poszerzone zostały o warsztaty w małych 20-osobowych grupach. Każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Nowością będzie też „Galaktyka Talentów”. Ale o tym wszystkim nasi najmłodsi słuchacze dowiedzą się na kolejnych zajęciach. Uniwersytet Dziecięcy w Myszkowie liczy już 170 słuchaczy.

Pan Korek i Inauguracja Uniwersytetu Dziecięcego - 01.10.2016 r. (Ilość zdjęć w galerii: 26)

PAŹ