"Nocny Bieg po Zdrowie"

"Nocny Bieg po Zdrowie"

30 października 2016 r. na Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym „Dotyk Jury” i PZU Trasie Zdrowia odbył się "III Bieg po Zdrowie”, tym razem w scenerii nocnej.

O godzinie 18:00 nastąpił start i uczestnicy mogli pokonać 1, 2 lub 3 pętle PZU Trasy Zdrowia (jedna pętla liczyła 3 km). Ideą comiesięcznych biegów w Myszkowie jest przyciągnięcie jak największej liczby osób lubiących aktywność fizyczną, więc zajęte miejsca nie miały znaczenia. Po zakończonych zmaganiach na trasie biegu uczestnicy mogli się ogrzać przy ognisku oraz kubku ciepłej herbaty przygotowanej przez organizatora MOSiR Myszków.

Podsumowaniem całej imprezy biegowej było rozlosowanie nagrody głównej oraz dodatkowo talonów na siłownię, basen oraz zajęcia aquaaerobicu w MOSiR Myszków.

Nagroda główną, którą był opiekacz trafiła w ręce Gabrieli Bojanek.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnym biegach z cylku "Bieg po Zdrowie": 20.11.2016 r. godz. 10:00 oraz 11.12.2016 r. godz. 10:00.

LIS