Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Otwarcie PUREKO w strefie

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Otwarcie PUREKO w strefie

- Dzisiejsze otwarcie fabryki to zwiastun nowych dziejów w gospodarce naszego miasta. Gdy dawno temu, pracując jeszcze w KSSE roztaczałem wizje tego co dziś jest faktem, patrzono na mnie jak na faceta, który opowiada bajki. Dzisiaj w Myszkowie mamy dwa tereny włączone do strefy, ulgi dla przedsiębiorców, wolę włodarzy i pracowników miasta oraz starostwa, ale przede wszystkim obudziliśmy wiarę, że „da się”. Patrząc dziś na miasto, jedno z moich marzeń się spełnia – Myszków jest miastem przyjaznym przedsiębiorcom - mówił Burmistrz Miasta Włodzimierz Żak na otwarciu nowej siedziby firmy PUREKO.

W sobotę 29 października właściciele PUREKO zaprosili na oficjalne otwarcie i zwiedzanie nowego zakładu swoich pracowników, podwykonawców, przedstawicieli lokalnego biznesu, władze samorządowe miasta i powiatu. Zaproszonymi gośćmi byli m.in. Burmistrz Miasta Włodzimierz Żak, zastępca burmistrza Iwona Franelak, sekretarz Sławomir Matyja, skarbnik Teresa Bielak, kierownicy wydziałów Urzędu Miasta, przewodniczący Rady Miasta Jerzy Woszczyk wraz z radnymi, Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki,  przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski wraz z radnymi powiatowymi, kierownicy wydziałów Starostwa Powiatowego. Poświęcenia zakładu dokonał proboszcz parafii na Mijaczowie ks. Jan Batorski. Po fabrycznych halach oprowadzał gości sam właściciel firmy PUREKO Pan Karol Górczyński. Hale już w niedługim czasie zapełnią się ludźmi i produktami.

Właścicielom życzymy wszelkiej pomyślności, a pracownikom miejsca, w którym będą czuli się jak w domu. Patrząc na prezentację medialną z budowy zakładu, nie będzie to trudne. Panująca radosna i rodzinna atmosfera przeniesie się zapewne na hale produkcyjne.

02

LIS

2016

8578

razy

czytano

888/2736

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.