
miastomyszkow.pl
Ogłoszenie otwartych konkursów ofert na realizację ...
15
sty
2021
Więcej
Przejdź do menu głównego.
Przejdź do treści.
Przejdź do wyszukiwarki.
Uruchom wysoki kontrast.
Uruchom wersję tekstową.
Skróty klawiszowe:
Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.
Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...
Wysoki kontrast.
Wysoki kontrast.
Oficjalna strona internetowa Miasta Myszków. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.
Wersja dla niesłyszących.
W ramach Budżetu Partycypacyjnego na 2017 rok myszkowianie zdecydowali o rozdysponowaniu kwoty 1.080.000 zł., którą podzielono na 9 dzielnic (po 120 tys. dla każdej dzielnicy).
Mieszkańcy złożyli 30 projektów, a po weryfikacji do głosowania dopuszczono 20 pomysłów. Głosowanie odbyło się w dniach 18-22 listopada 2016 r. Wzięło w nim udział 3438 mieszkańców. W dzielnicach Ciszówka, Mrzygłód, Mrzygłódka zgłoszono po jednym projekcie. W związku z tym nie było konieczności głosowania na te projekty.
Zwycięskie projekty w ramach II edycji Myszkowskiego Budżetu Partycypacyjnego na rok 2017
B??DUSZ
CENTRUM
Boiska na 5-tkę (Zespół Szkół Publicznych Nr 5)
MIJACZÓW
Park Leśny Michałów
NOWA WIEŚ
PODLAS
Remont ulicy Pszennej, Ziemniaczanej, Żniwnej i Żareckiej
POHULANKA
Obiekt Sportowy - bieżnia lekkoatletyczna, urządzenia street workout park (Zespół Szkół Publicznych nr 2)
CISZÓWKA
Remont chodnika w ul. Waryńskiego, budowa siłowni zewnętrznej na terenie placu szkolnego
MRZYG??ÓD
Przebudowa – dojazd do boisk sportowych wraz z wykonaniem nawierzchni bitumicznej w ciągu ulicy Plac Sportowy od skrzyżowania – zjazdu z ulicy Włodowskie
MRZYG??ÓDKA
Asfaltowa Palmowa
miastomyszkow.pl
15
sty
2021
Więcej
miastomyszkow.pl
13
sty
2021
Więcej
miastomyszkow.pl
12
sty
2021
Więcej
miastomyszkow.pl
11
sty
2021
Więcej
miastomyszkow.pl
7
sty
2021
Więcej
miastomyszkow.pl
5
sty
2021
Więcej
Wyszukaj na stronie
Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.
Ukryj moduł.