II edycja Budżetu Partycypacyjnego - zwycięskie projekty

II edycja Budżetu Partycypacyjnego - zwycięskie projekty

W ramach Budżetu Partycypacyjnego na 2017 rok myszkowianie zdecydowali o rozdysponowaniu kwoty 1.080.000 zł., którą podzielono na 9 dzielnic (po 120 tys. dla każdej dzielnicy).

Mieszkańcy złożyli 30 projektów, a po weryfikacji do głosowania dopuszczono 20 pomysłów. Głosowanie odbyło się w dniach 18-22 listopada 2016 r. Wzięło w nim udział 3438 mieszkańców. W dzielnicach Ciszówka, Mrzygłód, Mrzygłódka zgłoszono po jednym projekcie. W związku z tym nie było konieczności głosowania na te projekty.

Zwycięskie projekty w ramach II edycji Myszkowskiego Budżetu Partycypacyjnego na rok 2017

B??DUSZ

1. Bezpieczne zejście z ul. Czarnieckiego na ul. Wyzwolenia poprzez utwardzenie terenu kostką brukową i wykonanie schodów terenowych wraz ze zjazdem dla wózków i rowerów
  2. Rozbudowa zaplecza ratowniczo-technicznego OSP Smudzówka (do zrealizowania w drugiej kolejności w kwocie pozostałej z zadania nr 1)