Zapraszamy na łyżwy!

Zapraszamy na łyżwy!

Lodowisko otwarte! Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do korzystania z lodowiska przy Zespole Szkół Publicznych Nr 1, ul. Leśna 1.

Lodowisko jest czynne codziennie od godz. 9:00 do 20:00 z godzinną przerwą na konserwację lodowiska (od godz. 14:00 do godz. 15:00). Korzystanie z lodowiska jest bezpłatne.

Przypominamy, że na obiekcie znajduje się wypożyczalnia łyżew oraz kasków dla dzieci, których wypożyczenie również jest bezpłatne. Zalecamy jazdę w kaskach, nakolannikach oraz nałokietnikach, szczególnie dzieciom do lat 10.

Rezerwacja dla grup tylko do godziny 13:00, wyłącznie pod opieką nauczycieli lub wychowawców u obsługi lodowiska  (obowiązuje zasada kolejności zgłoszeń).

GRU