Jak przygotować wniosek o dofinansowanie?

Jak przygotować wniosek o dofinansowanie?

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Częstochowie prowadzony przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie organizuje w dniu 12 grudnia 2016 roku bezpłatne spotkanie informacyjne pt.  „Zasady przygotowania projektów w ramach poddziałania 11.1.2 oraz 11.1.3 (edukacja przedszkolna) Regionalnego Programu Operacyjnego  Województwa Śląskiego”.

Spotkanie poświęcone będzie omówieniu zasad przygotowania projektów i wniosków o dofinansowanie w ramach Poddziałania 11.1.2 Wzrost upowszechnienia wysokiej jakości edukacji przedszkolnej – RIT oraz Poddziałania 11.1.3 Wzrost upowszechnienia wysokiej jakości edukacji przedszkolnej – konkurs.

W związku z powyższym zwracam się z prośbą o rozpowszechnienie powyższej informacji wśród placówek wychowania przedszkolnego działających na terenie Myszkowa. Poniżej przesyłam szczegółowe dane dot. spotkania oraz formularz zgłoszeniowy.

Termin i miejsce spotkania:
Termin: 12 grudnia 2016 r.
Rejestracja: 9.30-10.00
Godz. spotkania:  10.00-13.00
Miejsce: Częstochowski Park Przemysłowo-Technologiczny, ul. Wały Dwernickiego 117/121, Częstochowa, sala 1.

Tematyka spotkania:

1. Zasady aplikowania o środki w ramach poddziałania 11.1.2 i 11.1.3 RPO WSL 2014-2020.
  2. Omówienie dokumentacji konkursowej.
  3. Wybrane zagadnienia dot. kwalifikowalności wydatków z EFS.
  4. Omówienie zagadnień związanych z działaniem systemu LSI.

Zasady rekrutacji:
Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres mailowy: lpiczestochowa@arr.czestochowa.pl. Warunkiem uczestnictwa będzie otrzymanie potwierdzenia drogą e-mail.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Częstochowie,
Tel.: 34/3605687, 34/3245075;