Świąteczna choinka i koncert kolęd

Świąteczna choinka i koncert kolęd

Setkami światełek rozbłysła piękna, zielona choinka w niedzielny wieczór przed Miejskim Domem Kultury, otwierając ostatni przedświąteczny tydzień.

- Życzę Państwu pogodnych, dobrych i radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia wszystkich planów i zamierzeń w Nowym Roku 2017 - mówił burmistrz Włodzimierz Żak po rozświetleniu choinki.

Drugim punktem przedświątecznego, niedzielnego spotkania był koncert kolęd w wykonaniu Jurajskich Igraszek oraz Młodzieżowej Orkiestry MDK. Serdeczne podziękowania należą się wszystkim wykonawcom, prowadzącym jak i organizatorom koncertu, którzy jak zwykle stanęli na wysokości zadania i mogliśmy spędzić kilkadziesiąt minut w świątecznej i ciepłej atmosferze.

Rozświetlenie choinki oraz Koncert Świąteczny - 18.12.2016 r. (Ilość zdjęć w galerii: 30)

GRU