Konkurs ofert dla organizacji pozarządowych na 2017 rok - sport kwalifikowany

Konkurs ofert dla organizacji pozarządowych na 2017 rok - sport kwalifikowany

Burmistrz Miasta Myszkowa ogłasza konkursy ofert na udzielenie dotacji z budżetu Miasta Myszków na realizację zadania pod nazwą:

1) "Organizacja uprawiania sportu w 2017 r. - piłka nożna seniorów"
Kwota przeznaczona na realizację zadania: 200.000,00 zł

Termin realizacji zadania: od dnia podpisania umowy do 31 grudnia 2017 r.

Oferty mogą być składane przez kluby sportowe działające w formie stowarzyszenia.

Kompletne oferty wraz z załącznikami należy składać do dnia 8 lutego 2017 r. do godz. 15.00 w opieczętowanych, zamknietych kopertach na obowiązującym formularzu z dopiskiem: Konkurs ofert na udzielenie dotacji pn."Organizacja uprawiania sportu w 2017 r. - piłka nożna seniorów" w sekretariacie (pokój nr 109) Urzędu Miasta Myszków ul. Kościuszki 26 lub nadesłać drogą pocztową na ww. adres (za ofertę złożoną w terminie zostanie uznana taka oferta, która wpłynie do Urzędu Miasta do godz. 15.00 w dniu 8 lutego 2017 r.).

Konkurs ofert na ralizację zadania pn. "Organizacja uprawiania sportu w 2017 r. - piłka nożna seniorów" w 2017 r. - kliknij tutaj.

2) "Organizacja uprawiania sportu w 2017 r. - piłka nożna dzieci i młodzieży"
Kwota przeznaczona na realizację zadania: 80.000,00 zł

Termin realizacji zadania: od dnia podpisania umowy do 31 grudnia 2017 r.

Kompletne oferty wraz z załącznikami należy składać do dnia 8 lutego 2017 r. do godz. 15.00 w opieczętowanych, zamknietych kopertach na obowiązującym formularzu z dopiskiem: Konkurs ofert na udzielenie dotacji pn. "Organizacja uprawiania sportu w 2017 r. - piłka nożna dzieci i młodzieży" w sekretariacie (pokój nr 109) Urzędu Miasta Myszków ul. Kościuszki 26 lub nadesłać drogą pocztową na ww. adres (za ofertę złożoną w terminie zostanie uznana taka oferta, która wpłynie do Urzędu Miasta do godz. 15.00 w dniu 8 lutego 2017 r.).

Konkurs ofert na ralizację zadania pn. "Organizacja uprawiania sportu w 2017 r. - piłka nożna dzieci i młodzieży" w 2017 r. - kliknij tutaj.

3) "Organizacja uprawiania sportu w 2017 r. - dyscypliny z wyłączeniem piłki nożnej"
Kwota przeznaczona na realizację zadania: 50.000,00 zł

Termin realizacji zadania: od dnia podpisania umowy do 31 grudnia 2017 r.

Kompletne oferty wraz z załącznikami należy składać do dnia 8 lutego 2017 r. do godz. 15.00 w opieczętowanych, zamknietych kopertach na obowiązującym formularzu z dopiskiem: Konkurs ofert na udzielenie dotacji pn. Sport kwalifikowany – dyscypliny z wyłączeniem piłki nożnej” w sekretariacie (pokój nr 109) Urzędu Miasta Myszków ul. Kościuszki 26 lub nadesłać drogą pocztową na ww. adres (za ofertę złożoną w terminie zostanie uznana taka oferta, która wpłynie do Urzędu Miasta do godz. 15.00 w dniu 8 lutego 2017 r.).

Konkurs ofert na ralizację zadania pn. "Organizacja uprawiania sportu w 2017 r. - dyscypliny z wyłączeniem piłki nożnej" w 2017 r. - kliknij tutaj.

STY