"(Nie)pełnosprawni w swojej firmie"

"(Nie)pełnosprawni w swojej firmie"

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. ogłasza nabór uczestników do projektu „(Nie)pełnosprawni w swojej firmie”, który będzie prowadzony w terminie od 26 stycznia 2017 r. do 8 lutego 2017 r.

W projekcie mogą wziąć udział osoby spełniające łącznie wszystkie warunki:

• osoby z niepełnosprawnościami,
  • po 30 roku życia,
  • bezrobotne lub nieaktywne zawodowo,
  • zamieszkujące na terenie województwa śląskiego,
  • zamierzające założyć własną działalność gospodarczą, ale nie prowadziły  działalności gospodarczej w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień przystąpienia do projektu.

Do Projektu zostaną zakwalifikowane 32 osoby: 16 kobiet i 16 mężczyzn.

Regulamin rekrutacji wraz z załącznikami jest dostępny w Biurze Projektu i siedzibie Beneficjenta w Gliwicach, w Punkcie Informacyjnym Partnera w Bielsku-Białej oraz na stronach internetowych www.gapr.pl oraz www.teatrgrodzki.pl.

Szczegóły dotyczące procedury rekrutacji znajdują się w Regulaminie rekrutacji.

Bardzo prosimy o  dokładne zapoznanie się z Regulaminem rekrutacji. Informujemy, iż nie później niż do momentu zakończenia rekrutacji do projektu, Beneficjent upubliczni na swojej stronie internetowej „Regulamin przyznawania wsparcia na rozwój przedsiębiorczości”, zatwierdzony przez Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach.

Osoby ubiegające się o udział w projekcie powinny złożyć Formularz rekrutacyjny  zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 1 do Regulaminu rekrutacji w terminie od 26 stycznia 2017 r. do 8 lutego 2017 r. (w dni robocze)

Informacje dodatkowe znajdziecie Państwo na stronie internetowej http://www.gapr.pl/pl/top/aktualnosci991?id_np=315#body_core

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. informuje, iż nabór uczestników i uczestniczek do projektu „(Nie)pełnosprawni w swojej firmie” został wydłużony do dnia 22 lutego 2017r.

Informacja o przedłużeniu naboru znajduje się na naszej stronie internetowej: http://gapr.pl/news_pl_324.html

Kontakt:
Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju Sp. z o.o.
ul. Bojkowska 37, 44-100 Gliwice, Budynek 4 „Maszynownia” pokój 101
e-mail: firma@gapr.pl,  tel. 32 461 29 24