Ponad 50 lat razem

Pary z takim stażem małżeńskim gościły 7 lutego w Urzędzie Miasta na Jubileuszu Wieloletniego Pożycia Małżeńskiego. Medal od Prezydenta RP wręczał Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak.

-Serdecznie gratuluję, życzę dalszych szczęśliwych lat w dobrym zdrowiu, spokoju i miłości najbliższych - mówił burmistrz Żak wręczając Jubilatom List Gratulacyjny i drobne upominki.

Swój Jubileusz świętowali:
Daniela i Adam Dudowie, Teresa i Zygmunt Kapuściakowie, Mieczysława i Eugeniusz Ginterowie, Emilia i Tadeusz Lechowie, Wiesława i Ryszard Dąbrowscy, Marianna i Henryk Sularzowie, Irena i Zdzisław Chłopasiowie, Maria i Tadeusz Rasztabigowie, Małgorzata i Stanisław Morawscy, Marianna i Kazimierz Mizgałowie.

LUT