1000 książek dla szkoły na Ukrainie

1000 książek dla szkoły na Ukrainie

23 lutego 2017 r. została zakończona akcja charytatywna – zbiórka książek dla szkoły polskiej na wschod zie "Zostań św. Mikołajem. Podaruj dzieciom książkę".Do akcji przyłączyły się szkoły w naszym mieście, powiecie, bardzo pozytywnie odebrana była także przez wszystkich mieszkańców Myszkowa.

W sumie udało się zebrać ok. 1000 książek. Zostały one w tym dniu przekazane Ogólnokształcącej Szkole Średniej nr 3 w Mościskach na Ukrainie, w której dzieci uczą się od klasy pierwszej aż do klasy maturalnej. Dary książkowe odebrała pani dyrektor Teresa Teterycz.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zbiórkę książek: nauczycielom, uczniom, rodzicom, darczyńcom, a także tym, który pomogli w przewozie darów przez granicę.