Remonty na miejskich drogach

Remonty na miejskich drogach

Zakończyliśmy roboty drogowe na ul. Krakowskiej i Osińska Góra. Położone nakładki na odcinkach tych dróg to prace z ubiegłorocznego przetargu. W tym roku na ul. Osińska Góra położymy kolejny, ostatni już odcinek asfaltu.

Na stonie BIP-u Urzędu Miasta widnieją dwa ogłoszenia o przetargach dotyczących remontu dróg i chodników. Pierwszy z nich dotyczy remontu chodników w ul. Waryńskiego, 1 Maja, Partyzantów i Strażackiej. Termin składania ofert mija 29 marca. Drugi przetarg dotyczy remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych jezdni chodników oraz nakładek asfaltowych i innych robót na drogach bitumicznych. Termin otwarcia ofert minął 23 marca.

Jeżeli rozstrzygnięcie przetargów będzie pozytywne, niezwłocznie podpiszemy umowy by wykonawcy mogli przystąpić do prac.

Kolejny odcinek nowej nawierzchni na ulicy Osińska Góra

Ulica Krakowska od DW791 do ulicy Traugutta zyskała nową nawierzchnię