„Fundusze Europejskie na rozpoczęcie działalności gospodarczej”

„Fundusze Europejskie na rozpoczęcie działalności gospodarczej”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Częstochowie zaprasza na spotkanie informacyjne pt. „Fundusze Europejskie na rozpoczęcie działalności gospodarczej”.

Zapraszamy na spotkanie informacyjne, które poświęcone będzie omówieniu możliwości wsparcia osób planujących uruchomienie własnej działalności gospodarczej ze środków Unii Europejskiej w perspektywie 2014-2020.

Spotkanie przeznaczone jest dla osób planujących uruchomienie działalności gospodarczej.

Tematyka spotkania:

1. Perspektywa finansowa Unii Europejskiej na lata 2014-2020 dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.
  2. Aktualne możliwości uzyskania wsparcia na uruchomienie działalności gospodarczej (m.in.: środki Powiatowych Urzędów Pracy oraz operatorów wybieranych w ramach poddziałania 7.3.2 oraz 7.3.3 RPO WSL, pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej);
  3. Inne formy wsparcia dla osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą (np. szkolenia).

Termin i miejsce spotkania:
Termin spotkania: 19 kwietnia 2017 r.
Rejestracja w godzinach: 9.45-10.00.
Godz. spotkania: 10.00-13.00.
Miejsce: Starostwo Powiatowe w Myszkowie, ul. Pułaskiego 6, sala sesyjna.

Zasady rekrutacji:
Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres mailowy: lpiczestochowa@arr.czestochowa.pl. Warunkiem uczestnictwa będzie otrzymanie potwierdzenia drogą e-mail. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Jeżeli ze względu na niepełnosprawność i/lub stan zdrowia potrzebują Państwo szczególnych udogodnień, to prosimy o kontakt.

Kontakt:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Częstochowie, Tel.: 34/3605687, 34/3245075;
e-mail: lpiczestochowa@arr.czestochowa.pl.