Spotkanie informacyjne dla Przedsiębiorców Działanie 1.2 - Częstochowa

Spotkanie informacyjne dla Przedsiębiorców Działanie 1.2 - Częstochowa

Tematyka spotkania poświęcona jest zasadom pozyskiwania wsparcia na badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach.

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego na lata 2014-2020
Działanie 1.2 Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach

Spotkanie, odbędzie się 24.04.2017 r. w godz. 9.00–14:00 w Częstochowie, Częstochowski Park Przemysłowo-Technologiczny, ul. Wały Dwernickiego 117-121

W trakcie spotkań omówiona zostanie dokumentacja konkursowa: kryteria wyboru i oceny projektów, kwalifikowalność wydatków, zasady prawidłowej realizacji oraz trwałości projektu, nadużycia finansowe, a także zasada dostępności dla osób z niepełnosprawnościami oraz mechanizm racjonalnych usprawnień.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkich beneficjentów zainteresowanych powyższą tematyką. Spotkanie ma charakter nieodpłatny.

W celu wzięcia udziału w spotkaniu prosimy o rejestrację pod adresem https://scp-slask.pl//wydarzenia

Uczestnictwo w szkoleniu zostanie potwierdzone drogą mailową (prosimy o wpisanie adresów mailowych).

Osoby do kontaktu:
Adriana Witkowska-Konieczny, Krzysztof Winter, Jarosław Ziewiec.
Śląskie Centrum Przedsiębiorczości, ul. Katowicka 47, 41-500 Chorzów, tel. 32 743 91 71,  32 743 91 77 fax 32 743 91 61.

Szczegółowe informacje na temat aktualnych szkoleń i konkursów w ramach RIT RPO WSL 2014-2020 można znaleźć na stronach: www.rpo.slaskie.pl, www.fe.czestochowa.pl, www.arr.czestochowa.pl