Biegali po zdrowie po raz czwarty

Biegali po zdrowie po raz czwarty

W dniu wczorajszym na Kompleksie Sportowym „Dotyk Jury” i PZU Trasie Zdrowia odbył się IV bieg z cyklu "Bieg po Zdrowie”. O godzinie 10:00 ponad 40 uczestników miało do pokonanie 1,2 lub 3 pętle liczące blisko 3 km każda w biegu i zawodach nordic walking. Zajęte miejsca nie miały najmniejszego znaczenia, ponieważ ideą comiesięcznych biegów w Myszkowie jest przyciągnięcie jak największej liczby osób lubiących aktywność fizyczną.

Po zakończonych zmaganiach na trasie biegu uczestnicy mogli się ogrzać przy kubku ciepłej herbaty przygotowanej przez organizatora - MOSiR Myszków. Opiekę medyczną w ww. biegu sprawował ratownik medyczny wyposażony w specjalistyczny sprzęt ratunkowy.

Podsumowaniem całej imprezy biegowej było rozlosowanie nagrody głównej, dodatkowo talonów na siłownię, basen oraz zajęcia aqua aerobicu w MOSiR Myszków, a ponadto kupony na pizzę w Przystań Leśniów w Żarkach oraz naukę jazdy na nartorolkach z instruktorem w Żarkach.

Nagrodę główną, którą był blender do koktajli trafił w ręce Marcela Bręczewskiego. Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnym „Biegu po Zdrowie”, który odbędzie się 28 maja 2017 r. na "Dotyku Jury" oraz PZU Trasie Zdrowia.