Młodzi sportowcy w nowych strojach

Młodzi sportowcy w nowych strojach

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Piotr Wysocki wręczył puchar okolicznościowy Panom Łukaszowi Krawczykowi i Zbigniewowi Białasowi, tworzącym spółkę cywilną STALEX, tym samym składając podziękowania za ufundowanie strojów piłkarskich młodym sportowcom z Uczniowskiego Klubu Sportowego.

STALEX od 2002 roku zajmuje się m.in. produkcją drutów gładkich, żebrowanych, żarzonych miękkich, półtwardych i twardych. W październiku 2007 roku firma STALEX, jako pierwsza i jedyna w tej branży  uzyskała EuroCertyfikat  w kategorii Wiarygodna Firma. Wyróżnienie jest dowodem na to, że STALEX jest wiarygodnym i rzetelnym partnerem w biznesie oraz sporcie.