Rusza III edycja budżetu partycypacyjnego

Rusza III edycja budżetu partycypacyjnego

Masz już pomysł na projekt w swojej dzielnicy? Chcesz zrealizować przedsięwzięcie dla siebie i swoich sąsiadów? Złóż wniosek w ramach III edycji budżetu partycypacyjnego! Każda z dzielnic ma do dyspozycji 150 tys. zł.

Od 1 do 30 czerwca 2017 r. można składać wnioski w ramach budżetu partycypacyjnego na specjalnie przygotowanym formularzu. Formularz można pobrać tutaj jak również w Biurze Podawczym Urzędu Miasta (pokój nr 2).

Formularz wraz z listą poparcia przez co najmniej 30 mieszkańców danej dzielnicy należy złożyć w jednej z poniższych form:
✓ listownie na adres: Urząd Miasta Myszków, ul. Kościuszki 26, 42-300 Myszków z adnotacją na kopercie "Budżet Partycypacyjny" (za datę złożenia uznaje sie datę stempla pocztowego),
✓ osobiście w Urzędzie Miasta Myszkowa, Biuro Podawcze pok. nr 2, w godzinach pracy urzędu,
✓ za pośrednictwem Internetu na stronie www.twojbudzet.miastomyszkow.pl wypełniając wszystkie pola obowiązkowe i dołączając skan listy poparcia zadania.

Więcej o budżecie partycypacyjnym - kliknij tutaj.