Akcja "Bliscy sercu" dla mieszkańców

Akcja "Bliscy sercu" dla mieszkańców

W dniu 28.05.2017 roku w godzinach 10:00-18:00 na parkingu przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Myszkowie, ul. Pułaskiego 6 będzie przeprowadzana akcja prospołeczna marki POLOCARD – BLISCY SERCU.
W ramach akcji "Bliscy Sercu" dla mieszkańców Myszkowa i Powiatu Myszkowskiego (bez względu na wiek) wykonane zostaną bezpłatnie badania EKG i badania ogólne (ciśnienie, waga, itp.) wraz z możliwością ich konsultacji ze specjalistą kardiologiem.

Ponadto akcja ta ma na celu uświadomienie społeczeństwu potrzeby profilaktycznych badań serca i badań ogólnych. Akcja przeprowadzona będzie w mobilnej przychodni POLOCARDU z poczekalnią i 2 gabinetami lekarskimi, w których to wykonywane będą profesjonalne badania aparatem EKG M-Trace EX, przez doświadczonych lekarzy kardiologów oraz pielęgniarki.

Badania w ramach akcji będą wykonywane bezpłatnie, bez użycia kart ubezpieczenia NFZ, bez konieczności wcześniejszych zapisów na badania.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych badaniami EKG o skorzystanie z oferowanych w ramach akcji bezpłatnych badań.