Wakacje na Uniwersytecie Dziecięcym

Wakacje na Uniwersytecie Dziecięcym

W sobotnie południe studenci Uniwersytetu Dziecięcego zakończyli rok akademicki.
- Składam Wam gratulacje z okazji ukończenia kolejnego, akademickiego roku. Życzę Wam udanych, pełnych wrażeń wakacji - mówił do studentów Burmistrz Miasta Włodzimierz Żak wręczając wraz z przedstawicielem Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej indeksy.

Niewątpliwą atrakcją był nietypowy wykład, a mianowicie spotkanie z dzikimi ptakami. Dzieci mogły z bliska zobaczyć zachowanie m. in. sów oraz mało drapieżnego jastrzębia, żyjącego w Ameryce. Spotkania na Dziecięcym Uniwersytecie zawsze są pełne wrażeń z wysokim poziomem zajęć. Świadczyć może o tym również liczba naszych dziecięcych słuchaczy, która od samego początku oscyluje w granicach 100 studentów.  Życzymy dzieciom udanych wakacji i na kolejne naukowe doświadczenia zapraszamy w październiku.

Zakończenie Roku Akademickiego UD 2016/2017 - 10.06.2017 r. (Ilość zdjęć w galerii: 21)

CZE