Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Dni Myszkowa 2017 za nami!

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Dni Myszkowa 2017 za nami!

Za nami kolejne Dni Myszkowa. Rozpoczęliśmy je z TVP Katowice w sobotni poranek. Od godz. 10.00 właśnie z Myszkowa, a dokładniej z uroczego zakątka Dotyku Jury transmitowano inaugurację programu „Studio 3 na lato”. Oprócz zaproszonych gości spoza miasta w programie mogliśmy zobaczyć i usłyszeć m. in. o naszych rodzimych winnicach, o wycieczkach rowerowych PTTK M-2, o trudach myszkowskich biegaczy i młodzieńczym entuzjazmie młodych piłkarek z MKS-u Myszków. Wspólnie z Gminą Myszków sponsorem tej audycji był Hotel Orle Gniazdo w Hucisku.

Zobacz relację z Myszkowa w "Studiu 3 na lato"

Popołudniowy koncert na Placu Dworcowym rozpoczął się od inauguracyjnego koncertu Młodzieżowej Orkiestry Muzyki Rozrywkowej MDK. To jeden z najlepszych naszych „produktów eksportowych”, powód do dumy z bardzo zdolnych mieszkańców naszego miasta. Wobec Orkiestry mamy na przyszłość szerokie promocyjne plany. Kolejni wokaliści Liber & Ina dali popis występu, który mocno podgrzał atmosferę.

Lecz nic nie jest w stanie przebić koncertu z okazji 20-lecia pracy solistki, pięknej kobiety Anny Wyszkoni. Prawie dwugodzinny koncert przyciągnął pod scenę tłumy ludzi. Każdy utwór Ani to przebój, który nuci każdy z nas. Podczas koncertu nie brakło chwil wzruszenia, gestów wspomnień o ludziach, których już nie ma wśród nas, a którzy poprzez swoje życie, swoją twórczość i osobowość sprawili, że świat stawał się lepszym był wzruszającym hołdem.    

Niedziela powitała nas deszczem i chmurami, ale popołudniu  zza chmur wyłoniło się słońce. Inwazja bajek Formacji Estradowej POKUSA rozpoczęła niedzielny koncert. Kabaretowi OT.TO tak spodobała się myszkowska publiczność, zresztą z wzajemnością, że znacznie wydłużył swój występ.  Kabaret OT.TO to klasyka i najwyższa liga polskiego kabaretu. Big Silesian Band & Rudi Schuberth to kolejna gwiazda sobotniego wieczoru. Pełen humoru i dowcipu recital był najlepszym podsumowaniem Dni Myszkowa 2017. Pokaz sztucznych ogni zakończył imprezę.

Niebywałą atrakcją dla najmłodszych był park karuzel i atrakcji dziecięcych. Te kolorowe i bajkowe „huśtawki” cieszyły się przez dwa dni ogromną popularnością.

Gospodarzem imprezy był Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak a organizatorem - Miejski Dom Kultury. Patronat medialny objęli TVP 3 Katowice, ITV Region, Dziennik Zachodni.

Gospodarz miasta Włodzimierz Żak i organizatorzy dziękują sponsorom, którymi byli:
Grupa PSB MRÓWKA – sponsor główny
Krakowski Bank Spółdzielczy
Sokpol
Denar Travel
Hotel Villa Verde
Pizzeria Capri
ZWiK Myszków
OTTAVO
Jurajska
Międzypowiatowy Bank Spółdzielczy w Myszkowie
Restauracja Kongres
Hotel Orle Gniazdo w Hucisku
Photographer Mariusz Knieja

Dni Myszkowa 2017 - 01-02.07.2017 r. (Ilość zdjęć w galerii: 115)

03

LIP

2017

4601

razy

czytano

780/2762

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.