W naszym urzędzie zapłacisz kartą i telefonem

W naszym urzędzie zapłacisz kartą i telefonem

Od dziś w naszym urzędzie możesz dokonywać płatności za pomocą karty płatniczej lub telefonu komórkowego.

Gmina Myszków przystąpiła do pilotażowego Programu upowszechniania płatności bezgotówkowych w jednostkach administracji publicznej, realizowanym przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową S.A. W związku z tym każdy interesant urzędu będzie miał możliwość zapłaty kartą lub telefonem (BLIK) wszelkich zobowiązań wobec gminy dokonywanych w kasie Urzędu Miasta. Udział w programie jest dla urzędu bezpłatny. Również klienci urzędu, dokonujący płatności z wykorzystaniem terminala POS nie będą ponosić opłat za dokonanie transakcji.

Gmina Myszków podpisała również umowę o korzystanie z Usługi Paybynet z Krajową Izbą Rozliczeniową S.A., aby umożliwić interesantom urzędu dokonywanie opłat np. skarbowych bez konieczności wychodzenia z pokoju w którym załatwia sprawę. Opłaty dokonuje się drogą elektroniczną za pośrednictwem smartfonu. Usługa jest bezpłatna, realizowana w ramach pilotażowego Programu upowszechniania płatności bezgotówkowych w jednostkach administracji publicznej, realizowanego przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową S.A.

SIE