Unijne kursy językowe w Myszkowie

Unijne kursy językowe w Myszkowie

„SUCCESS”- Centrum Nauczania Języków Obcych zaprasza na kursy unijne z języka angielskiego i niemieckiego w Myszkowie!

Wsparciem w ramach projektu może być objęta osoba pracująca (także umowa zlecenie, o dzieło, agencyjna) w wieku 25 lat lub więcej z województwa śląskiego, która należy do jednej z poniższych grup:
- kobiety (szczególnie powracające na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem i wychowywaniem dziecka)
- osoby po 50 roku życia
- osoby o niskich kwalifikacjach (w tym wykształcenie średnie)
- osoby mieszkające na terenach wiejskich
- osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności

Na szkolenie przypada 240h zajęć lekcyjnych, tj. 120h dla jednego poziomu znajomości języka i 120h dla drugiego poziomu znajomości języka. Uczestnicy otrzymają dwa certyfikaty. Każdy z uczestników otrzyma podręczniki gratis.

Kurs przeprowadzony zostanie na różnych poziomach zaawansowania, w tym od podstaw.

Miejsce odbywania się zajęć to „SUCCESS”- Centrum Nauczania Języków Obcych Justyna Bekus, 42-300 Myszków, ul. Pułaskiego 7 a także w Państwa miejscu pracy - na terenie Myszkowa i okolic.

Warunkiem uczestniczenia w szkoleniu jest wniesienie przez każdego uczestnika szkolenia wkładu własnego w wysokości 486,00 zł brutto (jednorazowa wpłata)- tylko 2,00 zł za lekcję.

Więcej informacji pod nr telefonów: 696-766-226 lub 668-467-295, a także pod adresem: „SUCCESS”- Centrum Nauczania Języków Obcych Justyna Bekus, 42-300 Myszków, ul. Pułaskiego 7/100.

SIE