Wymiana pieców c.o. - wypełnij oświadczenie

Wymiana pieców c.o. - wypełnij oświadczenie

Poniżej publikujemy listę wniosków z lipca 2015 r. dotyczących projektu pn. "WYMIANA SYSTEMÓW GRZEWCZYCH C.O. NA SYSTEMY EKOLOGICZNE" zweryfikowanych pod względem nieuregulowanych wymaganych zobowiązań finansowych wobec Gminy i jednostek podległych.

Osoby wstępnie zakwalifikowane, znajdujące się na liście, proszone są o wypełnienie załączonego oświadczenia dotyczącego termomodernizacji budynku, w którym planowana jest wymiana źródła ciepła (docieplenie ścian, wymiana okien) i złożenie na Biurze podawczym w Urzędzie Miasta Myszkowa, w terminie do dnia 15 września 2017 r.

Nie złożenie oświadczenia  w podanym terminie jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w projekcie.

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z harmonogramem naborów wniosków o dofinansowanie RPO WSL na 2017 rok, termin rozpoczęcia konkursu planowany jest na grudzień br.  W związku z tym wszystkie terminy realizacji planowanej wymiany kotłów są uzależnione od terminów wynikających z konkursu. O szczegółach będziemy informować Państwa na bieżąco poprzez stronę internetową oraz tablicę ogłoszeń znajdującą się w tut. urzędzie.

SIE