Z Robertem Janowskim pożegnaliśmy wakacje

Z Robertem Janowskim pożegnaliśmy wakacje

Przy udziale licznej publiczność, 31 sierpnia na Dotyku Jury pożegnaliśmy wakacje. Gospodarzem imprezy był burmistrz Włodzimierz Żak.

Koncert rozpoczęliśmy od dwóch myszkowskich zespołów Grejpfrut i Therivers. Super głosy i uroda dziewcząt zachwyciły widzów. Jak zwykle, publiczność porwał Michał Gasz i zespół ShaleyesH. W wykonaniu gwiazdy wieczoru Roberta Janowskiego z Myszkovią Band usłyszeliśmy refleksyjne utwory solisty oraz covery czołowych polskich wokalistów. Znakomite nagłośnienie i bajkowe światła i urok Dotyku Jury sprawiły, że pożegnanie wakacji miało magiczne piękno.

Organizatorem imprezy był Referat Promocji Kultury i Sportu przy współpracy Miejskiego Domu Kultury i Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Referat Promocji zaprasza dzisiaj tj. 1 września na Dotyk Jury do wspólnego oglądania meczu Dania-Polska a w poniedziałek meczu Polska-Kazachstan. Starujemy o godz. 20.45, oczywiście o ile deszcz nam w tym nie przeszkodzi.

Natomiast Młodzieżowa Rada Miasta zaprasza aktywnych sportowo na rozgrywki w sobotę 2 września. Biuro startowe od godz. 9.00. Również Młodzieżowa Rada jak i Miejski Dom Kultury zapraszają do kina letniego 2 i 3 września od godz. 19.00.

Wszystkie imprezy odbędą się na Dotyku Jury, oczywiście o ile pozwoli aura. W przypadku opadów deszczu transmisje zostaną odwołane, a kino letnie zostanie przeniesione na inny termin.

"Pożegnanie wakacji na Dotyku Jury" - 31.08.2017 r. (Ilość zdjęć w galerii: 21)