Myszkowska Ósemka

Informujemy, że w związku z organizacją V Biegu Ulicznego Myszkowska Ósemka w niedzielę 24 września 2017 r. zostaną zamknięte dla ruchu odcinki dróg publicznych stanowiących trasę biegu, zobrazowane na powyższej mapie:
- w godz. 13.30-15.00 w następującym ciągu ulic: Kochanowskiego, Polna, Miedziana, Kwiatkowskiego, Spółdzielcza, Słowackiego, Plac Dworcowy, rondo Flagi RP, 1 Maja, Sikorskiego, Skłodowskiej, Kościelna, Wyszyńskiego, 11 Listopada
- w godz. 13.30-16.00: ul. Jana Pawła II na odcinku od ul. Osińska Góra do ul. Kochanowskiego.

Za utrudnienia przepraszamy. Jednocześnie zachęcamy wszystkich Państwa do kibicowania zawodnikom na trasie biegu!

Dodatkowe informacje: www.myszkowska8.pl.