W świecie nauki czyli inauguracja Uniwersytetu Dziecięcego

W świecie nauki czyli inauguracja Uniwersytetu Dziecięcego

28 października w Miejskim Domu Kultury, odbyła się kolejna już Inauguracja Uniwersytetu Dziecięcego.

Projekt ten, wspólnie z Wyższą Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, realizujemy już od czterech lat. W tym roku inauguracyjny wykład nosił nazwę „Magia kontra nauka”, który prowadziła p. Sonia Myczkowska. Ważnym momentem było wręczanie indeksów nowym studentom. Aktu tego dokonali: przedstawicielka władz Wyższej Szkoły Biznesu mgr Anna Gietler - Kierownik Działu Kształcenia Ustawicznego, a zarazem Koordynator Uniwersytetów Dziecięcych WSB oraz Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak.

Kolejny wykład już 4 listopada o godz. 12.00 z dziedziny fizyka i anatomia pt. „Nauka i sport - to jest to. O niezwykłych możliwościach naszego organizmu oraz o tym, że trening czyni mistrza”.

Młodym studentom życzymy samych ciekawych wykładów. Wszelkie inne informacje można znaleźć na stronie internetowej poświęconej Uniwersytetowi Dziecięcemu w Myszkowie oraz w Referacie Promocji, Kultury i Sportu UM w Myszkowie, tel. 34/313-26-82 wew. 168.

Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018 UD - 28.10.2017 r. (Ilość zdjęć w galerii: 13)

PAŹ