Spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie dla JST - najbliższe nabory wniosków” w Myszkowie

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Częstochowie zaprasza na spotkanie informacyjne pt.  „Fundusze Europejskie dla JST - najbliższe nabory wniosków”.

Spotkanie poświęcone będzie omówieniu najbliższych naborów wniosków w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 dla jednostek samorządu terytorialnego, w tym m.in.: zasad przygotowania projektów i wniosków o dofinansowanie w ramach Poddziałania  4.1.3 Odnawialne źródła energii, Poddziałania 9.1.2 Wzmacnianie potencjału społeczno-zawodowego społeczności lokalnych – RIT, Poddziałania 9.2.5 Rozwój usług społecznych oraz Poddziałania 11.1.4 Poprawa efektywności kształcenia ogólnego.

Termin i miejsce spotkania:
28 listopada 2017 r.
Rejestracja: 9.30-10.00
Godz. spotkania:  10.00-13.00
Miejsce: Starostwo Powiatowe w Myszkowie, ul. Kazimierza Pułaskiego 6, Myszków, Sala Sesyjna.

Tematyka spotkania:
Przegląd aktualnych i planowanych naborów wniosków dla JST.
Zasady aplikowania o środki w ramach poddziałania 4.1.3 RPO WSL 2014-2020.
Zasady aplikowania o środki w ramach poddziałania 9.1.2 oraz 9.2.5 RPO WSL 2014-2020.
Zasady aplikowania o środki w ramach poddziałania 11.1.4 RPO WSL 2014-2020.
Omówienie najważniejszych zapisów dokumentacji konkursowych.

Zasady rekrutacji:
Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres mailowy: lpiczestochowa@arr.czestochowa.pl.

Warunkiem uczestnictwa będzie otrzymanie potwierdzenia drogą e-mail.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Jeżeli ze względu na niepełnosprawność i/lub stan zdrowia potrzebują Państwo szczególnych udogodnień, to prosimy o kontakt.

Kontakt:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Częstochowie,