Czas na głosowanie!

Czas na głosowanie!

Zapraszamy do głosowania na projekty w ramach III edycji Budżetu Partycypacyjnego, które  odbędzie się w dniach 20-26 listopada 2017 r. Głosowanie rozpocznie się 20 listopada od godz. 00:00:00 i potrwa do 26 listopada do godz. 23:59:59.

Głosowanie odbędzie się w formie elektronicznej za pomocą interaktywnego formularza dostępnego na stronie twojbudzet.miastomyszkow.pl z każdego miejsca poprzez standardowe przeglądarki stron www.

Na stronie internetowej poświęconej Budżetowi Partycypacyjnemu opublikowana została lista projektów dopuszczonych do głosowania w III edycji Budżetu Partycypacyjnego.

W dniach głosowania w budynku Urzędu Miasta w Myszkowie, ul. Kościuszki 26,
w godzinach pracy urzędu
udostępnia się dodatkowe publiczne miejsce wyposażone w środki techniczne umożliwiające oddanie głosu.

Pamiętaj jednak, że głosować można tylko raz, wskazując tylko jedno zadanie.

Nie musisz głosować na dzielnicę, w której mieszkasz. Możesz wybrać dowolną dzielnicę w Myszkowie, z którą czujesz się związany np. tę w której podoba Ci się złożony projekt, w której pracujesz, uczysz się czy lubisz spędzać wolny czas.

Zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu.

LIS