Nagrody Burmistrza rozdane

Nagrody Burmistrza rozdane

W dniu 17. grudnia w sali sesyjnej Urzędu Miasta odbyło się po raz drugi uroczyste wręczenie nagród Burmistrza Miasta Myszkowa dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, pochodzących z niezamożnych rodzin.

Dwunastu uczniów, którzy uzyskali znaczące osiągnięcia w nauce, rywalizacji  sportowej, pracy artystycznej w minionym roku szkolnym 2007/2008, Burmistrz Janusz Romaniuk wręczył pamiątkowe dyplomy wraz z drobnymi upominkami. Nagrodę pieniężną w kwocie 833 zł uczniowie wraz z opiekunami już indywidualnie odbiorą w Urzędzie Miasta w dniu 19 grudnia.

„Serdecznie gratuluję tak znaczących osiągnięć, które są dla mnie jak i całej społeczności miasta wielkim powodem do dumy i szczerego zadowolenia. Mając świadomość jak wiele czasu i energii trzeba poświęcić dla pracy nad sobą i rozwijaniem wrodzonych talentów, mam nadzieję, że nagroda Burmistrza Miasta Myszkowa będzie zachętą do dalszej, owocnej pracy” – mówił burmistrz.

Przypomnijmy, że nagroda jest przeznaczona dla uczniów stale zamieszkałych na terenie miasta Myszkowa i uczących się w myszkowskich szkołach podstawowych i gimnazjach lub będących absolwentami gimnazjów w roku szkolnym, za który przyznana jest nagroda.

Do dnia 25 listopada br., czyli ostatecznego terminu składania wniosków, wpłynęło 19 wniosków o przyznanie nagrody od dyrektorów zespołów szkół publicznych, szkół podstawowych z terenu miasta Myszkowa. Komisja konkursowa rozpatrzyła wszystkie wnioski, dokładnie je analizując, przyznając zgodnie z regulaminem konkursu nagrody dla 12 uczniów szkół z terenu miasta Myszkowa.

Nagrodzeni uczniowie:
Gabriel Armando Ceballos - Zespół Szkół Publicznych nr 1, gimnazjum